Як правильно доглядати за акумулятором у телефоні?

Батареї, що використовуються в телефонах, з роками сильно змінилися. Нині вони набагато місткіші, продуктивніші та надійніші. Однак, як і всі акумулятори, після певної кількості циклів зарядки вони деградують і втрачають свою ефективність. Власникам смартфонів Xiaomi Redmi Note 8 Pro, наприклад, доводиться міняти батарею один раз на 2-3 роки, вибрати яку можна тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/xiaomi/model-telefona-xiaomi/redmi-note-8-pro.  То як же продовжити життя АКБ, щоб смартфон не втрачав ефективність якомога довше?

Вплив користувача на час автономної роботи смартфона

 Хоча власники смартфонів і не можуть контролювати кількість циклів заряджання або відсоток зниження ємності акумулятора, але можуть вплинути на термін служби хімічних накопичувачів. Тим самим користувачі телефонів Motorola зможуть на довше відкласти встановлення нової акб, яку можна вибрати тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/motorola.  Зрештою, чим краще користувач дбає про акумулятор телефону, тим рідше доводиться його міняти.

Виробники мобільних телефонів своєю чергою докладають усіх зусиль, щоб оптимізувати роботу смартфонів і вплинути на збільшення часу автономної роботи. Однак те, як часто ми заряджаємо телефон, насамперед, залежить від того, як він використовується. Спектр функціональних можливостей сучасних телефонів постійно розширюється, що пов’язано з більш швидкою витратою енергії цих пристроїв.

Це не просто дзвінки, текстові повідомлення або навіть фотографування, що забирає багато енергії. Ми витрачаємо акумулятор здебільшого за рахунок інтенсивного перегляду веб-сторінок, прокручування фото та відео файлів, прослуховування голосових відеодзвінків або використання смартфона як навігаційного пристрою. Але чи повинні ми обмежувати себе в цих заняттях, щоб продовжити термін служби батареї? А може є інші способи догляду за акумулятором? Ось кілька корисних порад із цього приводу.

Перевірте, який застосунок найбільш «ненажерливий»

 Щоб реально вплинути на термін служби акумулятора смартфона, необхідно спочатку проаналізувати, які дії є найбільш енергоємними для нього. Для цього перейдіть до налаштувань телефону і в категорію «Акумулятор», де ви можете знайти детальну інформацію про його стан. На вкладці «Відомості про споживання енергії» можна легко перевірити, який додаток навантажує батарею найбільше.

 Однак налаштування батареї також надають користувачеві смартфона додаткові можливості. Таким чином, буде корисно активувати, наприклад, режим енергозбереження. Він здійснює вимкнення деяких функцій пристрою або обмежує використання ресурсів пристрою.