У скільки обійдеться ремонт смартфона після падіння?

Кожен користувач смартфона хоча б раз у житті стикався з падінням свого пристрою. Тріснутий екран — одна з найпоширеніших несправностей, яка не дає змоги нормально користуватися телефоном. Гарантії обслуговування зазвичай не покривають витрати на ремонт екрана, тому всі фінансові витрати лягають на плечі користувачів. Отримати актуальну інформацію про вартість і терміни подібного ремонту можна після переходу за цим посиланням https://www.aks.ua/remont-telefony/zamena-display.html

Для чого ми використовуємо смартфони?

 Згідно з дослідженнями, смартфони — практично невід’ємна частина життя більшості людей. Крім телефонних дзвінків, ми часто використовуємо їх для надсилання текстових повідомлень. Сучасні електронні пристрої також використовуються для фотографування та відеозйомки. Для багатьох власників телефон є важливим джерелом інформації про прогноз погоди, новини тощо. Час, проведений з телефоном, також витрачається на соціальні мережі та покупки в Інтернеті. Смартфонами користуються не тільки дорослі, а й діти, які отримують свій перший телефон у віці 7-8 років. Однак чим молодші користувачі, тим більша ймовірність пошкодження пристрою.

Кілька улюблених брендів

 В Україні найохочіше купують пристрої Huawei. Компанія займає понад 35% ринку смартфонів. На другому місці розташувався бренд Samsung. Українцям також подобаються телефони Apple, Xiaomi та Motorola. У середньому користувачі витрачають 150-200 доларів на купівлю нового телефону, проте є й ті, хто готовий купувати пристрої за 1000 доларів і вище.

Який збиток?

 Українці активно користуються смартфонами. Не дивно, що поломки трапляються досить часто. 8 з 10 звернень до сервісних центрів пов’язані з пошкодженням дисплея. Екран телефону — найкрихкіший елемент смартфона, а після його поломки користуватися пристроєм практично неможливо. Більшість нещасних випадків, пов’язаних з пошкодженням дисплея, відбуваються на вулиці, коли смартфон випадково падає на бетон або асфальт. Часто, навіть попри додатковий захист: корпус і загартоване скло, дисплей отримує дефект.

Дорогий ремонт

 З урахуванням середньої вартості смартфона, ремонт екрана зазвичай становить близько 1200-1500 грн. Звісно, йдеться про середній цінник. Ремонт новітніх пристроїв може бути набагато дорожчим, тому користувачі часто обирають купівлю нового пристрою. Якщо є можливість, то продовжуємо користуватися пошкодженим пристроєм. Однак нікому з нас таке рішення не подобається, і ми ставимося до нього як до тимчасового. Тому для багатьох ремонт залишається все ж таки найкращим рішенням.